top of page

Views. Productions knalt 3 uur lang op de fiets voor Sophia Kinderziekhuis

Afgelopen zaterdag heeft ons team met succes geld ingezameld voor het Sophia Kinderziekenhuis.

Gedurende drie uur hebben wij ons ingespannen door te spinnen en daarmee hebben we geld opgehaald voor het goede doel.Wij zijn verheugd dat we een bijdrage hebben kunnen leveren aan het Sophia Kinderziekenhuis en de belangrijke missie om zieke kinderen te genezen en de best mogelijke zorg te bieden. Het was een effectieve en succesvolle manier om ons steentje bij te dragen aan deze instelling.

Ons team heeft tijdens dit evenement indrukwekkende inzet en vastberadenheid getoond. Het was een inspirerende ervaring om te zien hoe iedereen zich inzet om anderen te helpen. We zijn trots op het harde werk en de toewijding van het team.

Al met al was het een positieve en gedenkwaardige dag. We kijken ernaar uit om in de toekomst meer bij te dragen aan goede doelen en een positieve impact te maken op de samenleving.

10 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page